Sipariş Durum Sorgulama ve Gönderimi Hakkında Duyuru

Müşterilerimize siparişin kayıtlara girmesiyle sipariş onayı olarak elektronik postayla, sistem tarafından müşteri adına mesafeli satış sözleşmesi düzenlenir ve müşterimizin sisteme kayıtlı eposta adresine gönderilir.

Siparişinizin durumuyla ilgili sizi anlık bilgilendirebilmemiz için sisteme kayıt edilen eposta adresinin ve gsm numarasının güncel, doğru veya geçerli olup olmaması müşterinin sorumluluğundadır.

Firmamız siparişin onayından itibaren siparişinizin durumuyla ilgili otomatik olarak siparişin hazırlık sürecindeki her aşamasında sitemize sipariş verirken kayıt ettiğiniz geçerli gsm numarasına sms, elektronik posta adresine eposta ve sipariş sorgulama sayfalarından anlık bilgilendirme yapmaktadır.

Bu yüzden siparişinizin durumu hakkındaki güncel ve son bilgi için sms ve epostalarınızı kontrol ediniz yada sitemizden siparişinizi sorgulayınız.

Hedefimiz daha fazla müşterimizin işini daha hızlı kargolamak olduğundan ayrıca telefonla sipariş durum bilgisi alma talepleri karşılanmayarak personel iş gücümüz üretimde hız ve kaliteye odaklanmaktadır.

Çağrı merkezimiz sadece ürün ve site teknik desteği hizmeti vermektedir.

Firmamızın en büyük önceliği siparişlerin duyurulan teslim tarihlerinde gönderilmesi olup, siparişin hızlandırılması ve daha erken gönderim talepleri dikkate alınmayacaktır. Üretimdeki ürünlerinizin tamamı erken hazır olduğu takdirde bekletilmeyerek hemen kargolanmaktadır.

Ürün gönderimlerimiz sistemsel olarak tek seferde yapılabilmekte olup parçalı gönderim talepleri işleme alınamamaktadır. Bu yüzden sipariş verirken ürün sayfasında bulunan kargoya teslim tarihlerine dikkat ediniz ve sepetinizdeki ürünlerin en son teslim tarihi olan ürünle kargolanacağını dikkate alarak siparişinizi teslim tarihlerine göre ayrı ayrı vermeye özen gösteriniz. Buna dikkat ettiğiniz takdirde işinizde aksama yaşamadan siparişleriniz elinizde olacaktır.

Saygılarımızla